MÖBLER / Bord / Slagbord 12667567

nr 1266 7567

Slagbord

Bredd: 39-177 cm. Djup: 105 cm. Höjd: 80 cm

Kondition: slitage och skador, löst stödben

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:52:17